Tom Doshi nga Parlamenti: Le t’ua shohin vilat, makinat e luksit e të shohim si dalin

Pas vendimit të DASH për t’i ndaluar hyrjen në SHBA Tom Doshit dhe familjes së tij, deputeti ka folur sot për mediat nga oborri i Parlamentit. Duke folur para mediave, ai tha se nëse verifikohen zyrtarët, do të shihen rezultatet.

“Le t’ua shohin vilat, makinat e luksit, jeta që bëjnë, dhe të shohim sesi dalin”, tha Doshi.

Kujtojmë se pak ditë më parë Departamenti Amerikan i Shtetit denoncoi publikisht deputetin shqiptar Tom Doshi sipas ligjit amerikan, për shkak të përfshirjes së tij në korrupsion në nivel të lartë.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here