Sporti italian në zi, patinatorja ndërron jetë në gjumë në moshën 28 vjeç

Bota e patinazhit artistik është në zi, pasi instruktorja dhe ish-atletja italiane, Gaida Dall’Acqua u nda nga jeta në moshën 28-vjeçare.

Patinatorja u gjet e vdekur në gjumë të mërkurën në shtëpinë e saj, në një qytezë pranë Riminit, ndërsa paraprakisht dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrore.

Dall’Acqua la pas një vajzë 18-muajshe, ndërsa vetëm një muaj më parë ishte martuar me partnerin e saj, Thomas.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here