Spahiu: Ky që bëri një palo reformë… tani po na i dhimbsen taksapaguesit

Deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu ka reaguar pas reagimit të Kryeministrit Rama.

“Ky që bëri një palo reformë në arsim, vetëm në interes të universiteteve private, po i dhimbsen taksapaguesit.”-shprehet deputeti Spahiu.

Postimi i plotë:

Po, paguaj, dhe shumë të tjerë paguajnë taksa, për arsimim falas..!!!

Ky që shumëfishoi taksa e tatime dhe që nuk bën asnjë punë por vetëm shpërdoron, po i dhimbsen taksapaguesit.

Ky që shpenzon miliona vetëm për lluks, ku çdo investim ia ka lënë skemave korruptive të PPP-ve, po i dhimbsen taksapaguesit.

Ky që shemb shtëpi, vetëm për interesa korruptive, dhe nuk kompeson, po i dhimbsen taksapaguesit.

Ky që bëri një palo reformë në arsim, vetëm në interes të universiteteve private, po i dhimbsen taksapaguesit.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here