Shqiptari i akuzuar për përdhunimin e turistes britanike mbetet në burg

22-vjeçari shqiptar, i cili dyshohet se joshi dhe përdhunoi një 14-vjeçare britanike në Greqi do të mebtet në burg. Gjykata vendosi këtë të hënë burgim të përkohshëm për të pas një séance që zgjati disa orë.

Para policisë në Korfuz, i riu shqiptar pranoi se ka kryer marrëdhënie seksuale me turisten 14-vjeçare, por tha se seksi ka qenë konsensual.

Incidenti ndodhi mëngjesin e 15 gushtit në një kompleks hoteli në Dassia të Korfuzit, ku e mitura po pushonte me prindërit e saj, ndërsa 22 vjeçari punonte në hotel dhe pse pa leje qëndrimi.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here