Rita Ora plot ngjyra në Los Angeles

Rita Ora u shfaq plot ngjyra në emisionin Extra në Los Angeles të hënën.

Këngëtarja me origjinë shqiptare mbante veshur një fustan me ngjyra të ndryshme e të ndezura kur mbërriti në studion e Universal City. Bukuroshja bjonde me shumë elegancë dhe finesë siguroi që të gjithë sytë të ishin drejt saj.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here