Përkrahja për të njëjtën parti politike i jep fund sherrit të këngëtareve

Këngëtaret e njohura, Taylor Swift dhe Katy Kerry kanë disa vite që nuk flasin por duket se sherri mes tyre ka marrë fund.

Ishte fotografia e Taylor që tërhoqi vëmendjen e gjithë ditës së sotme. Artistja deklaroi në Instagram se përkrah Demokratët. Katy Perry mund të ndajë të njëjtin mendim me të pasi mes 112 milionë ndjekësve, është vënë re pëlqimi i saj në postim.

Duket se këngëtaret kanë lënë pas të shkuarën dhe nuk do ishte e habitshme nëse do vinin me një duet.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here