Nuk flasin, por u veshën me të “njëjtin” fustan

Ndonëse dy këngëtaret me origjinë nga Shqipëria nuk flasin me njëra-tjetrën, Dua Lipa dhe Rita Ora janë shfaqur mbrëmjen e djeshme në tapetin e kuq të “American Music Awards 2018” me të njëjtin fustan. Me fustanet që vinin ngushtë deri poshtë kyçeve të këmbëve dhe hapjen poshtë, Rita dhe Dua kishin zgjedhur pothuajse të njëjtin model fustani.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here