“Ndihem keq që nuk mund të jem pranë jush”, Cristiano Ronaldo uron ditëlindjen e fëmijëve

Binjakët e futbollistit Cristiano Ronaldo festojnë sot 2-vjetorin e lindjes.

Ylli i Juventusit ka uruar vogëlushët Eva Maria dhe Mateo me anë të një fotografie në Instagram.

“Urime dashuritë e babit! Ndihem keq që nuk mund të jem pranë jush në këtë ditë speciale. Por mami është me ju. Qofshi gjithmonë të lumtur. Ju dua shumë”, shkruajti Ronaldo.

Duket se angazhimet profesionale janë aq të mëdha, sa Ronaldo nuk ia doli që të jetë pranë vogëlushëve në këtë ditë.

Megjithatë, fëmijët janë dashuria e tij më e madhe dhe këtë e ka zbuluar shpesh herë. Përvec binjakëve, Ronaldo është baba i Cristiano Junior 9 vjeç dhe Alana Martina, 1 vjece.

Modelja Georgina Rodriguez është e dashura e Ronaldos prej dy vitesh, e cila kujdeset për të gjithë fëmijët.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here