Ministri i “fortë”, në një histori dashurie si ato të telenovelave

Zv.kryeministri dhe ministri i Brendshëm italian, Matteo Salvini, është shfaqur si një politikan i “fortë”. Por kur bëhet fjalë për marrëdhëniet me femrat, duket se ai nuk është edhe aq i “fortë”.

Pas ndarjeve dhe ribashkimeve me të dashurën e tij, Elisa Isoardi, duket se historia e tyre ka përfunduar. Të paktën për momentin. Ajo që e ka konfirmuar këtë gjë, është vetë Isoardi, me një mesazh në rrjetet sociale.

“Me respect të thellë të dashurisë së vërtet, faleminderit dhe mirupafshim Matteo”, shkruan ajo.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here