Me sy të fryrë dhe të nxirë, çfarë i paska ndodhur Cristiano Ronaldo- s?

Futbollisti Cristino Ronaldo është fotografuar duke shijuar pushimet me të dashurën e tij Georgina Rodriguez në Sardenjë. Por një detaj i veçantë është vënë re tek 33-vjeçari. Cristiano është fotografuar me syrin e nxirë ndërsa lahej në det.

Ylli i futbollit ka marrë një goditje në syrin e majtë por nuk dihet nëse iu është shkaktuar gjatë ndeshjes me Parmën apo në ndonjë incident tjetër.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here