Limonadë me shalqi

Përbërësit
150 gr shalqi
50 gr sheqer kaf
30 ml lëng lime
1 gotë ujë

 

Përgatitja
1
Bashkoni në Nutribullet nga Delimano shalqirin, sheqerin kaf, lëngun e limes dhe ujin. I fruloni për disa minuta.
2
Në fund e shërbeni në një gotë, me një fetë limoni anash. Ju bëftë mirë!

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here