Khloe harron skandalin e tradhtisë, ja çfarë bën për partnerin

CLEVELAND, OH - JUNE 6: Khloe Kardashian looks on after Game Three of the 2018 NBA Finals between the Golden State Warriors and Cleveland Cavaliers on June 6, 2018 at Quicken Loans Arena in Cleveland, Ohio. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and/or using this Photograph, user is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. Mandatory Copyright Notice: Copyright 2018 NBAE (Photo by Allison Farrand/NBAE via Getty Images)

Duke lënë pas skandalin e tradhtisë, Khloe Kardashian vazhdon të mbështesë partnerin e saj në punën që bën.

Moderatorja e njohur është shfaqur për të tretën herë brenda dy muajsh në publik për të shkuar në ndeshjen e ekipit të Tristan Thmpson me Golden State Warriors.

Me një buzëqeshje në fytyrë, Khloe hyri në fushë e veshur me xhinse dhe me një bluze të thjeshtë. Ajo ka vetëm pak kohë që është bërë nënë e True dhe ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet për një ndarje me Tristan.

Sipas mediave botërore, ato kohë thuhej se Khloe e përjetoi keq skandalin e tradhtisë, por ia doli që të hedhë pas gjithçka për të shijuar jetën me familjen e saj. Kjo ishte aryseja përse u shfaq në ndeshjen e tij, pasi donte që t’i qëndronte pranë.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here