Kejvina Kthella kapet mat duke flirtuar me “donzhuanin” e kombëtares

E përfolur gjerësisht në mediet rozë dhe së fundi kapet në një moment paksa të vështirë në një nga diskotekat e Tiranës.

Bëhet fjalë për modelen Kejvina Kthella, e cila është fotografuar në shoqërinë e Françeska Jaçe duke kaluar një fundjavë ndryshe në jetë nate. Por, “InTv” ka shprehur disa momente kur vajzat e njohura nuk kanë qenë vetëm, pasi në shoqërinë e tyre ka gjithmonë personazhe “VIP”.

Këtë herë ka qenë sulmuesi i kombëtares shqiptare, Bekim Balaj që është “kapur mat” duke kaluar disa momente privatësie dhe bisede me bukuroshen shqiptare.

Ende nuk dihet nëse personazhet në fjalë janë më shumë se miq, por futbollisti shkodran është i njohur për jetën e tij rozë. Balaj përfolur për disa marrëdhënie dashurie me disa nga vajzat e showbiz-it shqiptar si Elita Rudi, Ilda Bejleri apo edhe me Viola Spiron.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here