Ja mesazhet që tregojnë se ish-it nuk “i plas” për ty

Vetëm një mesazh i thjeshtë tregon sa interes ka për ty “ai” ose “ajo”. Më poshtë do ju sjellim disa tekste mjaft brutale që ju mund të mos i keni lexuar asnjëherë nga dikush tjetër.

“Të lënduarit” kanë vendosur të tregojnë përgjigjet më të këqija që kanë marrë ndonjëherë nga ish-at e tyre në rrjete sociale.

I shkurtër dhe jo aq i ëmbël

-Hej 🙂

-Jo.

Kur të duket sikur cdo gjë është mirë, por jo

-Do dalim për darkë?

-Sigurisht

-OK, takohemi në Chicago në orën 8?

-Oh, unë mendoj se nuk mund ta sjellësh qenin tënd atje?

-Unë nuk kisha planifikuar ta merrja me vete…

-Oh, atëherë jo, faleminderit.

E rëndë kjo

-Ti nuk më do më.

-Kjo nuk është e vërtetë. Unë nuk të kam dashur kurrë ty.

Vetëm Instagrami është zgjidhja

-Kur do të të shoh ty?

-Kur të publikoj një fotografi në Instagram.

Është koha për të ecur para

-Më mungon. Kthehu tek unë.

-Ku je?

-Tek apartamenti im.

-Shko tek dritarja.

-Jam këtu.

-Hidhu.

Vit i ri, dashuri e re 

-Ckemi?

-Përshëndetje?

-Unë po shoh se cilët numra duhet të mbaj këtë vit të ri.

-Jo këtë.

-E vërtetë! Do ta humb këtë! Gëzuar Krishtlindjet!

Mos guxo të telefonosh

-Unë të telefonova.

-E pashë që po binte zilja.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here