I vjedhin llogarinë, Eros Grezda vihet në siklet: Më falni nëse…

Eros Grezda ka rënë pre e një sulmi kibernetik ditën e djeshme. 23-vjeçarit i kanë marrë për disa orë llogarinë e tij të “Instagramit”, duke abuzuar me emrin e tij dhe duke iu dërguar mesazhe në emrin e Grezdës njerëzve të ndryshëm.

Këtë gjë futbollisti gjakovar e ka konfirmuar nëpërmjet një “Instastory” ku shkruan: “Më falni nëse dikush ka marrë mesazhe nga llogaria ime… Llogaria ka qenë e hakuar për 4 orë”.

Image

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here