Humbet ekuilibrin, Beyonce rrëzohet në skenën e Coachella (Video)

Beyonce solli motrën e saj përsëri në skenën e Coachella në Indio të Kalifornisë të shtunën, por gjërat nuk shkuan aq mirë sa performanca e javës së kaluar, pasi diva e muzikës dhe Solange u rrëzuan në skenë.

Ikona e pop-it u pëpoq të kapte motrën e saj më të vogël, Solange në skenë, por humbi ekuilibrin dhe të dyja u rrëzuan në dysheme.

Ato buzëqeshën dhe shumë shpejt iu rikthyen performancës.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here