Gigi Hadid transparente tek ditëlindja e Bellës

Supermodelja Bella Hadid festoi të martën (9 tetor) 22-vjetorin e lindjes. Dhe në këtë ditë të rëndësishme për të, ishin pranë saj njerëzit më të dashur. Midis tyre edhe motra Gigi. Supermodelja u shfaq në ditëlindjen e Bellës me një bluzë të zezë transparente, që i zbulonte reçipetat.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here