Francesco Totti pushime romantike me Ilary Blasi

Francesco Totti po kalon pushimet me familjen e tij në plazhin e Sabaudia. Ish-futbollisti po kalon çaste romantike me bashkëshorten Ilary Blasi.

Çifti është fotografuar duke shkëmbyer puthje pasionante. Iliry dhe Totti ishin në pushime së bashku me fëmijët e tyre Isabel, 2 vjeç, Cristian, 12, Chanel, 11 vjeç.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here