Era bëhet bionde

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi, është kthyer në bionde. Ndonëse njihet për stilin e saj të veçantë, Istrefi ka eksperimentuar mjaft me pamjen e saj përgjatë këtyre viteve karrierë. Era istrefi është këngëtarja kosovare e cila depërtoi edhe në tregun ndërkombëtar. Vëmendje të madhe mori në Kampionatin Botëror “Russia 2018”, e cila u paraqit me këngën “Live it Up”, në duet me Nicky Jam dhe Will Smith.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here