Ed Sheeran këngëtari më i pasur në botë, zbuloni sa fiton

Vetëm 27 vjeç, Ed Sheeran është këngëtari që fiton më shumë para në botë. Pasuria e tij llogaritet në plot 110 milionë dollarë, sipas prestigjozes “Forbes”.

Të ardhurat derivojnë nga këngët e viteve të fundit  si dhe koncertet në  stadium. Ai gjithashtu ka gdhendur emrin e tij në “Game of Thrones” dhe “The Simpsons”.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here