E dashura e Cristiano Ronaldos në pritje të fëmijës së dytë?

Këtë periudhë të gjithë sytë janë drejtuar tek Cristiano Ronaldo.

Kjo jo vetëm prej faktit se futbollisti po luan në Kupën e Botës, por edhe për shkak të jetës së tij private.

Mediat rozë kanë aluduar se e dashura e tij Georgina Rodiguez është pritje të fëmijës së dytë. Ndërsa u shfaq në një Fashion show, ishin format trupore të modeles që ngritën dyshimet.

Georgina ka sjellë në jetë vajzën Alana Martina vetëm pak muaj më parë dhe mbetet për tu parë në ajo është përsëri shtatzënë.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here