Drejtoi makinën në gjendje të dehur, arrestohet Katie Price

Katie Price raportohet se është arrestuar në orët e para të mëngjesit e së mërkurës, pasi drejtoi makinën në gjendje të dehur. Sipas The Sun, 40-vjeçarja kishte qenë në festën e ditëlindjes së ish të dashurit të saj dhe më pas aksidentoi Range Roverin e saj në një shkurre. Ajo u dërgua në një stacion të policisë në jug të Londrës. Ndërsa policia ka nisur hetimet për ish modelen.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here