Deputetja në panik nga era, paparaci i kap…

Ajo është një nga deputetet më të reja të kuvendit, e ardhur pas zgjedhjeve të 25 qershorit. Po flasin për deputeten e PDIU-së, Reme Lala, e cila është lakuar shpesh për mënyrën e veshjes.

Gjithmonë e kuruar deri në detaje edhe këtë të enjte, Reme kishte veshur një fustan blu të hollë, ndërkohë që era tentonte t’ia ngrinte herë pas here.

Kjo gjë e vuri në siklet Remen, e cila po kalonte në oborrin e Parlamentit të mbushur me fotografë dhe kameramanë. Por deputetja ka vepruar menjëherë dhe veç këtyre fotove asgjë nuk ka ndodhur.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here