Demi Lovato del nga rehabilitimi, kapet mat me një mashkull

Demi Lovato është fotografuar për herë të parë në publik, pas mbidozës që për pak e çoi drejt vdekjes. Dy muaj më parë bëri bujë të madhe lajmi se këngëtarja e njohur kishte përfunduar në spital nga mbidoza e heroinës.

Fansat e këngëtares u alarmuan dhe me padurim prisnin lajme për gjendjen e saj. Pasi doli nga spitali Demi Lovato kishe premtuar se do të shtrohej në një klinikë për rehabilitim. Pas një terapie ku mori mjekimin e duhur për të kaluar situatën e rrezikshme, Demi ka nisur jetën e saj të mëparshme.

TMZ ka arritur të sigurojë foto ekskluzive, të parat e këngëtares që nga koha kur u shtrua në spital. Ajo u fotografua krah një mashkulli bjond duke darkuar në një restorant super luksoz. Demi dukej në formë shumë të mire fizike. Sipas TMZ djali mendohet se është një stilist veshjesh.

foto galeri

foto galeri

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here