Çiljeta dhe Albani nuk fshihen më (FOTO LAJM)

Lidhja e tyre ka qenë ndër më të përfolurat, kjo për shkak të famës dhe kuriozitetit që e ka shoqëruar gjithmonë këngëtaren bukuroshe Çiljeta.

Këngëtarja Çiljeta dhe portieri Alban Hoxha janë bashkë. Çifti janë fotografuar në shoqërinë e njëri-tjetrit. Dy të dashuruarit janë kapur në koncertin e Notis Sfakianakis.

Ata ishin ulur së bashku dhe duket se tashmë lidhja e tyre është zyrtare.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here