Cila do të jetë ngjyra tend e pranverës këtë vit?

E bardha nuk është një ngjyrë shumë e preferuar, pasi bëhet shpejt pis dhe nuk kombinohet shumë lehtë. Nëse deri tani e keni veshur shumë rrallë, dritare.net ju tregon se këtë pranverë është ngjyra më trendi.

Në galerinë më poshtë, dritare.net ju ka sjellë disa mënyra si mund të kombinoheni, kur vishni rroba të bardha. Mos i humbisni fotot. / dritare.net

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here