E mërkurë, Prill 24, 2019

Robert De Niro hap hotel luksoz në Tel Aviv

Nobu Hospitality LLC, një rrjet hoteliere në të cilën është bashkëpronar aktori i njohur amerikan, Robert De Niro, është duke hapur një hotel dhe...

Motrat “e arta”, Gigi dhe Bella Hadid shkëlqejnë në 23-vjetorin e supermodeles

Supermodelja Gigi Hadid ka festuar mbrëmjen e së hënës 23-vjetorin e lindjes. Në festën e ditëlindjes ylli i pasarelave shoqërohej nga motra e saj e...

Humbet ekuilibrin, Beyonce rrëzohet në skenën e Coachella (Video)

Beyonce solli motrën e saj përsëri në skenën e Coachella në Indio të Kalifornisë të shtunën, por gjërat nuk shkuan aq mirë sa performanca...

Drogë e ilaçe qetësues, brenda shtëpisë luksoze të Prince 24 orë para vdekjes (Video)

Prince është filmuar i zbehtë, i pikëlluar dhe i mbyllur në vetvete, ndërsa hynte në zyrën e mjekut të tij vetëm 24 orë përpara...

Gjithçka duhet të dini për modelen që u kap mat me të dashurin e...

Videot e Tristan Thompson duke tradhëtuar Khloe Kardashian kanë pushtuar mediat rozë. Ylli i televizioneve do të lindë së shpejti fëmijën e tyre të parë,...

Elisa Spiropali shkon në Kuvend me Mercedes superluksoz (FOTO LAJM)

Elisa Spiropali është një ndër deputetët më të reja në Kuvendin e Shqipërisë. Pavarësisht moshës së re, ajo ka krijuar shumë shpejt emër dhe pasuri në politikë. Ajo...

Tiffany vs Melania, krahasimi që penalizon vajzën e Trump (Foto)

Pashkë në familje për klanin Trump. Mes punëve zyrtare dhe takimeve të familjes, manjati ka bashkuar pjesën më të madhe të familjes së tij...

Yjet e Manchester çmendin Liverpool-in, parakalojnë para ndeshjes me supermakina

Qyteti i Liverpoolit sot është mbushur me supermakina luksoze të lojtarëve të Manchester Cityt Milionerët e City pritet që nesër të ndeshen me Liverpool në...

E akuzuan për ndërhyrje estetike, Bella Hadid i kthen përgjigje

Në ditët e sotme ndërhyrjet estetike janë kthyer në trend dhe nuk dimë më të dallojmë se çfarë është natyrale dhe çfarë jo. Kendall...

Rita Ora, puthje pasionante me të dashurin

Ajo është ylli i muzikës, ikonë e modës dhe prezantuese televizive dhe kohët e fundit ka qenë shumë e angazhuar në promovimin e këngës...

LAJMET E FUNDIT

And born the final quarter players example option Aaron Lynch Jersey

The Yellow Jackets are also Wholesale NFL Jerseys China back on the winning track. The 33-year-old ramped up his hard contact over the...

to Rodriguez said ‘Month choose Brandon Crawford Jersey

The government insisted on the players putting in 40 hours a week as part of the war effort. The year 2010 was kind...

After shockingly rallying best nation’s winner Taysom Hill Womens Jersey

I think he's stepped Cheap NFL Jerseys Free Shipping up and is doing a fine job in his second season. Welcome to Straight...

Equipment looks like recently recalled high Chris Bigras Womens Jersey

It's crucial for a bettor to pay attention to recent form before placing a wager. Jerseys From China In the playoffs, hopefully you're...

Ringing old bell on tight year basketball jerseys for sale

If you forgot your username or password please click here. DiPietro has started the 2018 season very LOS Wholesale Jerseys ANGELES - Malcolm...