E mërkurë, Shkurt 20, 2019

Asnjë postim për tu shfaqur

LAJMET E FUNDIT

Martesa që zgjati vetëm 3 minuta

Një çift të sapomartuarish janë divorcuar vetëm tre minuta pasi u martuan. Divorci erdhi pasi burri i tha gruas 'budallaqe'. Nusja e re kërkoi prishjen...

Vdes e moshuara, mjekët i heqin gabimisht dy veshkat

Një grua e moshuar, të cilës iu hoqën dy veshkat pasi mjekët e diagnostikuan gabimisht me kancer, ka vdekur tetë muaj më vonë. Linda Woolley...

Fiton dy herë lotarinë duke përdorur datën e vdekjes së mamasë

Një burrë ka përdorur një strategji mjaft efikase kur luajti lotari me numrat e tij fitues pasi mori një çmim prej 10 mijë dollarë...

Kurorat e vjedhura me vlerë 7 milionë dollarë gjenden në kosh të plehrave

Thesari mbretëror suedez që u vjedh nga një katedrale vitin e kaluar është gjetur në një kazan plehrash në Stokholm. Dy kurora dhe një spektër...

U trondit nga miu në pije, 43-vjeçari kërkon 100 mijë dollarë nga fast food-i

Një burrë nga Ohio ka paditur gjigantin e fast food-eve, Mc Donald’s pasi gjeti një mi të gjallë brenda pijes së tij. Kenneth Moyer Jr,...