E premte, Janar 18, 2019

Bye-Bye Brad Pitt, Angeline Jolie në krahët e Garrett Hedlund

Angelina Jolie harron Brad Pitt, dashuria e re është Garrett Hedlund. Rrëfimi vjen nga sajti amerikan i thashethemeve online Radar Online, shkruan tgcom Sipas Radar...

Alessandra Ambrosio i jep fund lidhjes 10 vjeçare

Ëngjëlli i Victoria Secret, Alessandra Ambrosio raportohet se është ndarë nga i fejuari i saj Jamie Mazur. Sipas Us Weekly supermodelja dhe biznesmeni i kanë...

43-vjeçarja mahnitëse, nënë e 7 fëmijëve me trup perfekt (FOTO)

Jessica Enslow 43 vjeç është në e 7 fëmijëve. Lindjen e saj të parë e bëri kur ishte në moshën 20 vjeçare në vitin...

Udhëtimet e shtrenjta të Anxhelina Hadergjonaj, këtë herë shfaqet në Sidney

Anxhelina Hadërgjonaj është një nga personazhet më të përfolur të showbiz-it shqiptar e sidomos kohët e fundit, e cila shfaqet edhe me poza provokuese. Këngëtarja,...

Vanessa për Trump Junior: Kërkoj divorc të pakontestueshëm

Vanessa Trump ka paraqitur dje në një gjykatë të Manhatanit kërkesën për divorc nga djali i madh i presidentit amerikan, Donald Trump, sipas medias...

Samanta Karavella për Ronela Hajatin: Nuk ekziston, s’i pëlqej intrigat

Këngëtaret e njohura shqiptare, Ronela Hajati dhe Samanta Karavella dikur kanë qenë mikesha të mira, pasi u bashkuan më tepër dhe nga fakti që...

Selena Gomez në depresion: Kam frikë se do vdes

Selena Gomez iu nënshtrua transplantit të veshkave për shkak të lupusit me anë të një postimi në Instagram në shtator 2017. Dhe Franca Raisa,...

Ylli i pop-it arrestohet për kontrabandë emigrantësh

Ylli i popit në Indi, Daler Mehndi është dënuar me dy vite burg, pasi u akuzua për kontrabandimin e emigrantëve jashtë vendit. Në vitin 2003,...

E vetmja që nuk është bërë nënë, Kendall Jenner: Nuk dua fëmijë

Viti 2018 ka rritur familjen më të famshme në botë "Karashian dhe Jenner. Fillimisht ishin Kim dhe Kanye west që mirëpritën fëmijën e tyre...

Donatella Versace: Stop vrasjes së kafshëve, nuk do të përdor më gëzofe

Shtëpia italiane e modës Versace ka njoftuar se nuk do të përdorë më gëzof në dizenjot e saj. Stilistja Dontatella Versace tha se nuk do...

LAJMET E FUNDIT

“Financial Times”: Ermonela Jaho shkëlqen në “Royal Opera House”

Sopranoja me famë botërore Ermonela Jaho ka marrë një tjetër vlerësim nga pristigjozja britanike ”Financial Times”. Sopranoja e cila ndodhet në Londër, ku ngjiti...

Përkujtohet 551-vjetori i vdekjes së Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu

Muzeu Historik Kombëtar përkujton sot 551-vjetorin e vdekjes së Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu.(1405-17 janar 1468) Gjergj Kastrioti Skënderbeu, strateg dhe burrë shteti i madh,...

“Fustani i kuq”

Poezi, shkruar nga Kim Addozino -  Si grua dua një fustan të kuq. E dua ëndrrash dhe me çmim të lirë, E dua ngjitur për trup, dua...

Jennifer Lopez “çmend” rrjetin, më seksi sot se para 10 vitesh

Instagram është rrjeti social me më shumë përdorues në të gjithë botën, ku shpesh herë krijohen sfida në të cilat marrin pjesë dhe emra...

Victoria Beckham shpenzon mijëra paund për një produkt kozmetik

Ikona e modës, Victoria Beckham ka shpenzuar 1.200 paund për një produkt kozmetik që përbëhet nga gjaku i saj. 44-vjeçarja shpërndau disa imazhe në...