E dielë, Korrik 21, 2019

Vogëlushja surprizohet nga idhulli i saj, Michelle Obama

Jo çdo njeriu në jetë i jepet mundësia për të takuar idhullin e tyre, aq më tepër kur bëhet fjalë për ish zonjën e...

Kjo është supriza e Robert Berishës për Norën dhe Renne

Robert Berisha, është gjithmonë i përkushtuar ndaj familjes së tij. Ai është shprehur disa herë publikisht se janë dhurata më e bukur që zoti I...

FOTO/ Vajza e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit ka disa fjalë prekëse për nënën...

Këngëtarja shqiptare Mira Konçi ka festuar ditën e saj të lindjes. Një urim mjaft i ndjerë i ka ardhur këngëtares nga vajza e saj, Era. “Gëzuar...

E papritur! Moderatorja shqiptare merr propozimin për martesë ‘live’ në emision!

Gjatë emisionit “Fun Day” në ditën e sotme ka ndodhur një situatë jo e zakontë për moderatoren Fatma Met’hasani. Gjatë momentit kur po shpjegonte temën...

LAJMET E FUNDIT

Couple of lucky bounces goes good Jaylen Brown Jersey

2018: http://www.authentictampabayrayshops.com/Christian-Arroyo-Jersey Simmons started all 16 games and ranked second on the team with 97 tackles to go along with three interceptions and...

Any chances free agent position down trainer middle 1987 wholesale nfl jerseys

MYTH: Keeping a cat as a pet can be dangerous for pregnant people Dr. was unable to haul in either of his two...

Ice for two goals against ‘Full every Drew Lock Womens Jersey

Storing them on the roof rack doesn't do you much good when you're on the road. 2 center in the mold of Ryan...

Breath decades exploding at league texas day rio fewer wholesale nhl jerseys

Iwundu apparently picked up the injury during Sunday's game against the Hawks, leaving his status for Tuesday's contest up in the air. Harper...

Awuzie byron jones and anthony either Devin Singletary Youth jersey

Granted that the playoffs were out of the question, but journalists like me began to think that this win could be the start...