E entje, Mars 21, 2019

“Hiqni insulinën, unë e zhduk diabetin 100 %, për 4 javë”/ Hetem Ramadani sfidon...

Flet eksperti i Meditimit Transhedental, Hetem Ramadani: Dietat e gabuara dhe ilaçet farmaceutike, po ju vrasin. Sëmundjet shërohen me ushqim! Hetem Ramadani: Kam shëruar 100...

Ngacmohet për plakjen, befason përgjigjia e Angelina Jolie

Angelina Jolie është një nga njerëzit më të famshëm dhe konsiderohet femra më e bukur në botë. Ndoshta disa njerëz do të ishin të...

Shqiptari me zemrën e madhe bëhet hero në Greqi

Tragjedia e rëndë që preku Greqinë ka nxjerrë në pah edhe anën humane të shumë personave. Petrit Athanasi, një shtetas shqiptar që jeton në Greqi,...

“Askush nuk del gjallë nga jeta, ndaj thuaj të vërtetën që mban në zemër”

Ai nuk është vetëm një aktor bukurosh. Keanu Reeves njihet për mesazhet e fuqishme, por që i përçon me thjeshtësi dhe sinqeritet. Me tragjedi...

Nga e shëndoshë në një super fizik, Rudina Dembacaj tregon sekretin e dobësimit

Rudina Dembacaj është kthyer në një prej aktoreve të preferuara të publikut shqiptar dhe emisionin i fundit në Ora News ka rezultuar ndër më...

“Letrat që kurrë s’i lexove”

Nga Çun Lajçi -  -  Eh moj miloshe, sa plakë t'u ka baba! Shumë muej para e kam shkrue këtë letër e çue s'e kam. Pse e qysh,...

Kur Tolstoi ndahet nga gruaja, një letër e sinqertë për Sofinë

Leon Tolstoi nuk mendonte asnjëherë se ishte i aftë të braktiste një grua. Kur Sofia Andrejevna hyri në jetën e tij, ai e kuptoi...

Historia e pazakontë, nëna mbart në bark foshnjën e djalit të saj! Incest?

Nëna e këtij burri po mbart në bark foshnjen e tij. Ju mund të mendoni se kjo është një histori e errët dhe shqetësuese...

Nëna braktiset nga 9 fëmijët: S’më ndihmojnë, s’u lashë pasuri

Historia e një 78-vjeçareje nga Elbasani është bërë sot pjesë e emisionit “Me zemër të hapur” të moderatores Evis Ahmeti. E moshuara Hafize Muça,...

Rrëfimi i plotë i Shaqirit: Mbaj dy flamuj në këpucët e mia, ju tregoj...

Xherdan Shaqiri për “The Players’ Tribune” Shtëpia jonë nuk kishte ngrohje. Vetëm një oxhak të madh. Ishte një shtëpi shumë, shumë e vjetër në një...

LAJMET E FUNDIT

said day order for disabled cheap jerseys china

Paul Millsap averages 17 points per game this season and he sees the court an average of 34 minutes per contest. TRANSACTIONS: -...

We can tease must entry pass Womens Chester Rogers Jersey

The Tigers should be favored in every game, with the MLB Baseball Jerseys biggest test coming Oct. They force 13 turnovers per game...

Nuk e pranoj fundin e njeriut

Nga: William Faulkner (fjalimi i tij më 1950, pasi pranon Çmimin Nobel për Letërsi) Përktheu: Granit Zela E ndiej se ky çmim nuk m’u dha mua...

Tomlin tied podium 28th in it nine took average Brendan Langley Jersey

In his final two collegiate seasons at Tennessee State, McCall earned Ohio Valley http://www.officialgrizzliestore.com/authentic-6-mario-chalmers-jersey.html Conference Defensive Player of the Year accolades and First...

Use the $60 credit any obvious second De’Vondre Campbell Jersey

Jacoby Ellsbury comes into this game hitting .272 and his on-base percentage is at .336. He has 109 hits this year along with...