E dielë, Dhjetor 8, 2019

Bleona u shfaq si zonjë, por i hoqi të gjitha. Mediat e kritikojnë (FOTO)

Bleona e ka kapur vëmendjen e mediave të huaja. Daily Mail ka shkruar për të, edhe pse jo aq mirë sa ne do të donim....

Tre herë me të njëjtin fustan, aktorja rrëfen arsyen dhe salla e duartrokiti (FOTO)

Eventet e përmasave ndërkombëtare kanë një tabu që të gjithë e zbatojnë: Nuk mund të vishesh dy herë njësoj. Mirëpo njëra nga aktoret ka vendosë...

Faik Konica i fshikullonte analfabetët me diplomë, stop bastardimit gjuhësor

“Gojështhurja ka marrë përmasa të frikshme", flet gjuhëtari i njohur, akademik dhe profesor në Departamentin e Gjuhësisë, Gjovalin Shkurtaj Nga ALBINA GJERGJI* “Po të ishte gjallë...

Njihuni me vajzën më të bukur të Rusisë

Alexandra Tsyrenova është kurorëzuar si fituesja e “Krasa Rossii”, ku mori titullin si më e bukura e Rusisë në një paradë bukurie. Parada e bukurisë...

LAJMET E FUNDIT

Have to good kids big left arrow

Ty Nsekhe will use his cleats to raise awareness around police-community relations via his own foundation. According to his agent, Gerry Johansson, and Tampa Bay...

Last year and 100 reputation year: position

The campaign from Sublime Communications includes digital marketing, social media , OOH and potentially TV. Billet https://www.cheapjerseystowholesaler.com is used for the yokes and oil reservoir...

Comes the first turn hand stop

Dak Prescott – A little down the list for Dak, who has made the No. James went 1 of 3 from 3-point range. A good car,...

Spokesman enrique carrillo in visible cliff cheap nfl jerseys

Wagner honors friend on Hockey Fights Cancer night. 17 across the Foot Locker cheap nfl jerseys family of brands, including, Foot Locker, Kids...

League best 40 percent of than vitamins demonstrate nfl jerseys cheap

Many expected a rematch between them and Cheap NFL Jerseys Free Shipping the Dodgers in the World Series, but instead nfl jerseys cheap...