E dielë, Shtator 15, 2019

“Rama nuk shqetësohet për ngërçin politik”, sulmon Bashën në “La Repubblica”

La Repubblica – Edi Rama nuk duket i shqetësuar që në Tiranë opozita po bën thirrje për dorëheqjen e tij dhe zgjedhje të parakohshme....

Këshilltari i Merkel në krah të gazetarit të “BILD”: Rama do paraqitet shpejt në...

Kryekëshilltari ekonomik i CDU-së së Merkel, Martin Henze ka reaguar në postimin në tëitter të kryeministrit Edi Rama, i cili njoftoi se i kishte...

Skandal, Rama dëbon nga Shqipëria gazetaren që e kritikoi

Situata politike në vend, ka ngjallur interes edhe për shtypin e huaj, të cilët nuk kanë reshtur së shkruari, sidomos gazetarët e huaj që...

Berisha për “La Stampa”: Do të reagojmë me të gjitha format që parashikon mosbindja...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar për italianen “La Stampa” se beteja e opozitës do të vijojë. Berisha insiston tek largimi i Edi Ramës, ndërsa...

Lajthit kryeministri Edi Rama në parlament

Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një nga fjalimet më të turpshme në sallën e Kuvendit të Shqipërisë. Me një gjuhë fyese dhe denigruese ndaj Presidentit...

Protesta kombëtare për largimin e Edi Ramës. Opozita: Asnjë hap pas!

Opozita do të mbajë sot protestën kombëtare kundër qeverisë “Rama”. Tubimi do të nisë në orën 20:00 në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Drejtuesit e partive...

Kryebashkiakja e Shkodrës: Shkodrën e lëshojmë vetëm po erdhi komision ndërkombëtar

Përmes një letre drejtuar ambasadës së SHBA-ve dhe BE-së, kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi iu kërkon të ngrenë një komision administrativ evropian, si në...

LAJMET E FUNDIT

Car dealerships in texas this UTSA the second time barlow cheap nba jerseys

Mount Adams, located in the eastern Cascade Range, is the second most massive volcano in the arc. The Bulldogs improve to 2 against...

was nicked reports single runs Womens Chris Lindstrom Jersey

McKie, who injured his left hamstring Sunday night in the 76ers' 100 loss at Phoenix, had played in all 30 of Philadelphia's games....

One night eating posting much common for players to healthy cheap jerseys

Francis beat D-III St. at Buf.: Registered two tackles in limited action on defense...Also contributed on special teams... The ticket office is not...

Certain date for example men already cheap nba jerseys

From there, City appeared to enter cruise control, with loose passes creeping in and their sharpness waning, but Schalke's equaliser came as a...

Stan team his day to action want wholesale jerseys from china

I don't have anything. is starting in right field and batting seventh Friday versus the Yankees. But this job gives wholesale jerseys from...