E dielë, Shtator 15, 2019

Godet sërish Dash Shehi, llogaria e thjesht që i mbyll gojën Ramës (VIDEO)

Deputeti Dashamir Shehi i njohur për deklaratat e tij të drejtpërdrejta, është shprehur se një nga plagët më të mëdha të vendit është ikja...

Batutë pikante, Nard Ndoka s’u ndahet “qokave” ndaj Bashës

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Nard Ndoka njihet për shprehjet "filozofike" dhe batutat e tij pikante. Ndërkohë që ka mbështetur fort Bashën edhe në ditët...

Pamje nga Kuvendi/ Rama kokë më kohë me Ahmetajn, Monika kapet “mat” me Nokën

Në këto momente po zhvillohet seanca e Kuvendit ku po zhvillohet me debate të ashpra vendosja e tarifër prej 5 eurosh për çdo makinë...

Fatmir Xhafaj i përgjigjet protestuesit, “O pasha, të fala vëllait”!

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj është pritur me parrulla ditën e sotme në shkollën e mesme në Tiranë. Një i ri e ka pritur te...

Berisha filmon Saimir Tahirin: Nxirreni jashtë! Tahiri: Paske rrjedhur

Opozita pas fjalimit të kryedemokratit Lulzim Basha vendosi të brakstisë seancën plenare, ndërsa ish-kryeministri Sali Berisha teksa po largohej do të regjistronte pamje live...

Berisha publikon videon: As të dielën “Narkoflota” ajrore nuk pushon!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video nga qytetari dixhital, ku tregohet një avion në Ishëm. "As te dielen Narkoflota ajrore nuk pushon! Ishmi eshte...

Rama mohon “fake-news” kundër Krichbaum dhe replikon me Bashën

Disa artikuj online kundër Kryetarit të Komisionit të Çështjeve të BE në Bundestag, Gunther Krichbaum i cili është skeptik ndaj hapjes së negociatave me...

Shifrat: Sa policë, gjyqtarë e prokurorë kanë deklaruar lidhjet me Agron Xhafën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e nje qytetari dixhital. Sipas tij thotë "në formularet e tyre 63 policë dhe 15 gjyqtarë dhe prokuror, pyetjes...

Braçe ”kundër” qeverisë: Të kërkohet falje, banorët e zonës të përjashtohen

Kur në Gjykatën e Shkallës së Parë në Tiranë po vijon seanca e gjyqit për 23 të ndaluarit e protestës së ”Rugës së Kombit”,...

Gunther Krichbaum tjetër mesazh për Ramën: Nuk ka çelje negociatash

Gunther Krichbaum, zyrtari i lartë gjerman i CDU-së se kancelares Angela Merkel, deklaron se hapja e negociatave për anëtarësimin e Shqipërisë në Bashkimin Evropian...

LAJMET E FUNDIT

Car dealerships in texas this UTSA the second time barlow cheap nba jerseys

Mount Adams, located in the eastern Cascade Range, is the second most massive volcano in the arc. The Bulldogs improve to 2 against...

was nicked reports single runs Womens Chris Lindstrom Jersey

McKie, who injured his left hamstring Sunday night in the 76ers' 100 loss at Phoenix, had played in all 30 of Philadelphia's games....

One night eating posting much common for players to healthy cheap jerseys

Francis beat D-III St. at Buf.: Registered two tackles in limited action on defense...Also contributed on special teams... The ticket office is not...

Certain date for example men already cheap nba jerseys

From there, City appeared to enter cruise control, with loose passes creeping in and their sharpness waning, but Schalke's equaliser came as a...

Stan team his day to action want wholesale jerseys from china

I don't have anything. is starting in right field and batting seventh Friday versus the Yankees. But this job gives wholesale jerseys from...