E dielë, Shtator 15, 2019

Astrit Patozi: Këshillë Edi Ramës për të rregulluar frymëmarrjen

Kam vetëm një kërkesë në adresë të kryeministrit në vështirësi frymëmarrjeje sot: Mos luaj me ndjeshmërinë e protestuesve kuksianë dhe as të shqiptarëve të tjerë...

Presidenti Meta reagon per protesten tek Rruga e Kombit: Evitoni dhunën, vetëpërmbajtje

Presidenti i Republikes shpreh shqetesimin per situaten e krijuar ne Rrugen e Kombit dhe keqardhjen per personat e lenduar gjate protestes se sotme. Ai ben...

Jep dorëheqjen? Edi Rama përgjigjet për ”France 24”

Në një intervistë për televizionin francez ”France 24”, Edi Rama e quajti protestën e opozitës si një çështje e brendshme e vendit, dhe nuk...

Lajm i mirë për çiftet e reja, Rama: Ja mundësia e re për t’u...

Kryeministri Edi Rama ka folur sot lidhur me një skemë të re që pritet t’u shërbejë çifteve të reja. Kreu i qeverisë, thotë se momentalisht...

Edi Paloka publikon videon: Ja si u rrëmbyen kuksianët në mes të natës

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka përmes një konference për shtyp pas mbledhjes së grupit të Partisë Demokratike publikoi një video, që tregon momente...

Audio përgjimi, Noka: Prokuroria të fillojë hetimet, Fatmir Xhafaj të japë dorëheqjen

Deputeti i PD, Flamur Noka tha se Prokuoria duhet të kishte filluar një hetim urgjent pas publikimit të audio-përgjimit. I ftuar në studion e...

“Taksë për çdo televizor në shtëpi”, Ilir Beqja kundërshtohet edhe nga socialistët

Deputeti i PS-së, Ilir Beqaj, ka hapur një debat në Komisionin e Mediave që me gjasa do të nisë edhe nga Qeveria për ndryshimin...

Berisha i nxjerr videon Ramës dhe Tahirit, dhe u tregon “fundin”: I denjë për...

“Rikthimi” i ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri pas një heshtje disamujore, duket se ka rindezur skenën politike. Pas mesazhit që deputeti Tahiri i ka...

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj jep dorëheqjen

Fatmir Xhafaj është dorëhequr nga posti i ministrit të Brendshëm. Kryeministri Rama po përpiqet të shmangë zhurmën e dorëheqjes së ministrit të Brendshëm deri në...

Ramës s’i del inati me gazetaren: Shfaqje brutale e mungesës së etikës

Kryeministri Edi Rama është përballur me një lum pyetjesh në lidhje me akuzat ndaj ministrit Xhafaj vetëm pak ditë më parë në një konferencë...

LAJMET E FUNDIT

Car dealerships in texas this UTSA the second time barlow cheap nba jerseys

Mount Adams, located in the eastern Cascade Range, is the second most massive volcano in the arc. The Bulldogs improve to 2 against...

was nicked reports single runs Womens Chris Lindstrom Jersey

McKie, who injured his left hamstring Sunday night in the 76ers' 100 loss at Phoenix, had played in all 30 of Philadelphia's games....

One night eating posting much common for players to healthy cheap jerseys

Francis beat D-III St. at Buf.: Registered two tackles in limited action on defense...Also contributed on special teams... The ticket office is not...

Certain date for example men already cheap nba jerseys

From there, City appeared to enter cruise control, with loose passes creeping in and their sharpness waning, but Schalke's equaliser came as a...

Stan team his day to action want wholesale jerseys from china

I don't have anything. is starting in right field and batting seventh Friday versus the Yankees. But this job gives wholesale jerseys from...