E mërkurë, Prill 24, 2019

Sulmohet e dhunohet Ismet Drishti, policia “fle gjumë” (Video)

Mbrëmjen e djeshme është dhunuar administratori  i "Tv Zjarr", Ismet Drishti, i cili është sulmuar me leva nga persona të maskuar. Menjëherë pas ngjarjes ai...

Gazetari investigativ ia numëron Edi Ramës: Dëgjo ti hajdut…

- nga Taulant Kopliku Dëgjo ti hajdut! Dëgjoni edhe ju hajdutët e krahut të djathtdjathtë e që mund të vini nesër a pasnesër të na bëni...

“Luftë për Kalimashin”/ U vihet zjarri kabinave, imazhe të forta nga fotoreporteri Malton Dibra

Mijëra qytetarë të Kukësit, Hasit, Tropojës dhe nga Kosova janë bërë bashkë sot kundër vendosjes së taksës për të kaluar në Rrugën e Kombit. Fillimisht...

Kuksianët e hasianët i vënë flakën Rrugës së Kombit, kosovarët bllokohen në Morinë

Protesta që po zhvillohet në këto momente tek Rruga e Kombit i ngjan një "lufte" për drejtësi. Qindra shqiptarë i janë drejtuar aksit të rrugës së Kombit duke protestuar...

Lulet e Marsit, “21 ekuinokse pranverore” në Ditën Botërore të Sindromës Down

Nesër, më 21 Mars është Dita Botërore e Sindromës Down dhe pikërisht në këtë datë kur edhe natyra shënon ekuinoksin e saj pranveror, themeluesja...

U angazhua me PS-në, aktori i njohur bëhet zyrtarisht drejtor

Erion Isai u tërhoq nga "Portokalli" vetëm pak kohë më parë, ndërkohë që në zgjedhjet e kaluara u angazhua tërësisht përkrah PS-së në fushatën...

Qeveria e vlerëson tokën te Teatri me 470 euro për metër katror

Projektligji kontrovers, i cili iu dorëzua Kuvendit me “procedurë të përshpejtuar” i vlerëson 8 mijë metrat katrorë tokë publike të Teatrit Kombëtar me vetëm...

“Hanibali” po vjen, një i nxehtë i pazakontë pritet të prekë Shqipërinë

Gjatë javës së ardhshme rrymat e ftohta lindore që kanë prekur vendin tonë do t’ia lënë vendin erërave perëndimore dhe jugore, tejet më të...

Këngëtari shkodran: Kaq protestues i mbledh unë për të parë Finalen e Champions

Duket se protesta e ditës së sotme ka rezultuar një dështim më vete jo vetëm për demokratët e ardhur ngga qytete të ndryshme të...

Procedohet penalisht avokati! Arbër Çepani: Nëse arrestoni Tikun, me arrestoni edhe mua

Ndër të proceduarit penalisht për pjesëmarrje në protestë numerohen jo vetem emra familjaresh te ndershem, por edhe profesionistesh te ndershem. Sic eshte per shembull...

LAJMET E FUNDIT

And born the final quarter players example option Aaron Lynch Jersey

The Yellow Jackets are also Wholesale NFL Jerseys China back on the winning track. The 33-year-old ramped up his hard contact over the...

to Rodriguez said ‘Month choose Brandon Crawford Jersey

The government insisted on the players putting in 40 hours a week as part of the war effort. The year 2010 was kind...

After shockingly rallying best nation’s winner Taysom Hill Womens Jersey

I think he's stepped Cheap NFL Jerseys Free Shipping up and is doing a fine job in his second season. Welcome to Straight...

Equipment looks like recently recalled high Chris Bigras Womens Jersey

It's crucial for a bettor to pay attention to recent form before placing a wager. Jerseys From China In the playoffs, hopefully you're...

Ringing old bell on tight year basketball jerseys for sale

If you forgot your username or password please click here. DiPietro has started the 2018 season very LOS Wholesale Jerseys ANGELES - Malcolm...