Barcelona ndryshon listën në momentin e fundit kundër Interit

Barcelona do të luajë të martën (nesër) në orën 21:00 në “San Siro” kundër Interit ndeshjen e vlefshme për Grupin B të Ligës së Kampioneve.

Katalanasit deri dje njoftonin se në listën e të grumbulluarve për sfidën me zikaltrit ishte dhe Leo Messi. Argjentinasi mungonte prej dëmtimit në krah dhe pritej rikthimi i tij në sfidën e Championsit.

Por, lista ka ndryshuar sot dhe Messi nuk ka marrë miratimin e mjekëve, kështu që nuk do të udhëtojë me skuadrën për në Milano.

Më poshtë kemi publikuar listën e plotë të Barcelonës për sfidën me Interin.

Image

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here