Atmosferë festash brenda shtëpisë së Anita dhe Ramush Haradinajt

Është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetin social Instagram, ku ndan me ndjekësit e saj herë pas here momente të ndryshme nga puna, përditshmëria  si dhe foto të ëmbla nga familja e saj.

Dhe së fundmi Anita Haradinaj në Instastoryn e saj ka publikuar fotot nga atmosfera festive e shtëpisë së tyre.

Siç e shohim në foton e publikuar në mes të dhomës është vendosur pema e madhe e mbushur me dekorime të ndryshme.

Po ashtu eshte shkallët janë të mbushura me degë bredhi, duke bërë ambjentin të duket magjik.Image

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here