Aktori i njohur baba për herë të dytë, vjen në jetë Alma

Raul Bova dhe Rocio Munoz Moralesjanë bërë prindër për herë të dytë. Lajmi është bërë i ditur nga vetë aktori italian i cili shkruan :”Bienvenida mi ‘Alma’… ose Mirë se erdhe shpirti im”. Vogëlushja është pagëzuar me emrin shumë domethënës Alma ‘shpirt’

Raul Bova ka edhe dy fëmijë të tjerë Alessandro Leon, 18 vjeç, Francesco 17 vjeç të lindur nga martesa e parë me Chiara Giordanon.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here