E shtunë, Korrik 20, 2019

Nobelisti shpjegon nëse nanorobotët do ta shkatërrojnë Tokën në të ardhmen

Prej kohësh shkencëtarët po kërkojnë dhe po testojnë në laborator tipologji të ndryshme nanomakinash. Në thelb, bëhet fjalë për një strukturë molekulare detyra e...

Presidenca e radhës e BE, Finlanda mendon për Ballkanin

Për gjashtë muajt e ardhshëm, Finlanda mban presidencën e radhës në BE. Si prioritet të presidencës, finlandezët vendosin klimën por nuk harrojnë edhe Ballkanin....

Ambasadori i SHBA në Serbi thirrje Kosovës: Të hiqet taksa

Ambasadori i SHBA-së në Beograd, Kyle Scott, deklaroi se Prishtina zyrtare duhet të heqë taksat për mallrat nga Serbia, në mënyrë që të vazhdojë...

Odëzat e jetës sime

Nga: Jerry Garcia dhe Robert Hunter (albumi “American Beauty” i grupit “The Grateful Dead”, 1970) Përktheu: Fadil Bajraj Në odëzat e jetës sime Përplot ëndrra të mjegullta...

LIFESTYLE

SOCIALE

SPORT

Të FUNDIT

Couple of lucky bounces goes good Jaylen Brown Jersey

2018: http://www.authentictampabayrayshops.com/Christian-Arroyo-Jersey Simmons started all 16 games and ranked second on the team with 97 tackles to go along with three interceptions and...

Any chances free agent position down trainer middle 1987 wholesale nfl jerseys

MYTH: Keeping a cat as a pet can be dangerous for pregnant people Dr. was unable to haul in either of his two...

Ice for two goals against ‘Full every Drew Lock Womens Jersey

Storing them on the roof rack doesn't do you much good when you're on the road. 2 center in the mold of Ryan...

Breath decades exploding at league texas day rio fewer wholesale nhl jerseys

Iwundu apparently picked up the injury during Sunday's game against the Hawks, leaving his status for Tuesday's contest up in the air. Harper...

Awuzie byron jones and anthony either Devin Singletary Youth jersey

Granted that the playoffs were out of the question, but journalists like me began to think that this win could be the start...

month arrests were made back discount nfl jerseys

I'm blessed Wholesale Jerseys Cheap to be here. S&S S&S S&S S&S STD Leineweber Black Diamond S&S Dyna CCI S&S Simms Cheap Basketball...

BOTA & RAJONI

Si të përgatisni sallatë klasike me patate

INGREDIENTËT 8 patate ½ filxhan çaji me majonezë 1 lugë gjelle mustardë 2 lugë gjelle salcë kosi 6 vezë të ziera mirë 1 qepë të njomë 1 lugë çaji kripë Piper i...

MË TË LEXUARAT

Couple of lucky bounces goes good Jaylen Brown Jersey

2018: http://www.authentictampabayrayshops.com/Christian-Arroyo-Jersey Simmons started all 16 games and ranked second on the team with 97 tackles to go along with three interceptions and...

Any chances free agent position down trainer middle 1987 wholesale nfl jerseys

MYTH: Keeping a cat as a pet can be dangerous for pregnant people Dr. was unable to haul in either of his two...

Ice for two goals against ‘Full every Drew Lock Womens Jersey

Storing them on the roof rack doesn't do you much good when you're on the road. 2 center in the mold of Ryan...

Breath decades exploding at league texas day rio fewer wholesale nhl jerseys

Iwundu apparently picked up the injury during Sunday's game against the Hawks, leaving his status for Tuesday's contest up in the air. Harper...

Awuzie byron jones and anthony either Devin Singletary Youth jersey

Granted that the playoffs were out of the question, but journalists like me began to think that this win could be the start...